Методичне об'єднання вчителів технічного навчання

20 жовт. 2015
15 жовтня 2015 року на базі ЗОШ № 26 відбулося засідання «Майстерні творчого вчителя» за темою «Інтерактивні методи як інноваційна діяльність сучасного вчителя обслуговуючої праці».

Учитель загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 26  Кравцова Яна Володимирівна (І категорія) ознайомила присутніх із інтерактивними методами навчання  як одними з методів  інноваційної діяльності  сучасного вчителя обслуговуючої праці.

Після теоретичної частини учитель  провела майстер-клас,у ході якого гості навчилися виготовляти магніти на холодильник у техніці «декупаж».

Також на засіданні була присутня практичний психолог Чебан Катерина Олександрівна, яка ознайомила вчителів міста із здоров’язберігаючими технологіями на уроках, окремим пунктом розповіла про музикотерапію як можливість підтримки здоров’я дітей.

Підсумки засідання підвела методист ММК УО Петренко Світлана Валентинівна, зазначивши, що майстер-клас пройшов у теплій творчій атмосфері. Кожен із присутніх учителів мав можливість ознайомитися з новими прийомами та методами навчання на уроках, із здоров’язберігаючими   технологіями, які можна застосовувати в своїй подальшій роботі та практичній діяльності.